Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Rukometašima Bosna Preventa bod u Goraždu: Goražde – Bosna Prevent 28:28 (15:16)

altRukometaši visočke Bosne Prevent sezonu u Premijer ligi BiH počeli su večeras na vrućem terenu u Goraždu protiv istoimene domaće ekipe. Sjajna odbrana na samom startu meča rezultirala je da domaći više od 7 minuta nisu uspjeli da postignu pogodak. Cijelim tokom prvog poluvremena Bosna Prevent ima prednost, a sa prednošću od 16:15 se otišlo i na odmor. Kako je završeno prvo poluvrijeme, tako je počelo i drugo, rukometaši Bosne su održavali prednost sve do 50. minute kada domaći i prvi put na ovom meču dolaze do prednosti, bilo je 25:24 za domaću ekipu i u tim trenucima počinje i prava drama na terenu. Goražde uspijeva otići na dva gola prednosti, a onda rukometaši Bosne igraju jaku odbranu i vraćaju se na neriješen rezultat. Sami kraj susreta igra se gol za gol, domaći u posljednjim sekundama imaju i prednost, ali rukometaši Bosne uspijevaju postići pogodak za neriješen rezultat 28:28 i jedan bod sa vrućeg terena u Goraždu, odakle će jako teško bodove donijeti i sarajevska Bosna i Borac.