Nova pobjeda Zanatlija, rezultatom 7:0 stradala ekipa NK Goduša

altKao što je poznato FK Zanatlije iz Visokog su prvo kolo pobijedile u derbiju kola ekipu NK Rosulje sa 4:0, a u drugom kolu su deklasirali ekipu NK Goduša iz Goduše na gostovanju, na stadionu “Luka”. Pred oko 50 gledalaca utakmica je odigrana po kišovitom i hladnom vremenu, a ekipa FK Zanatlije je cijelim tokom meča dominirala i stvarala prilike, pa je kao rezultat odlične igre i rezultat na kraju glasio 0:7, prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 0:3. Svi igrači Zanatlija pokazali su maksimalno zalaganje na terenu pod dirigentskom palicom novog trenera kluba Almira Kantara, s kojim na klupi ekipa još uvijek nije primila pogodak. Strijelci za Zanatlije su bili: Šahinović 18. minuta, Ihtijarević 30. minuta, Lukhodžić 39.minuta, Pašalić 46.minuta, Memić 47.minuta, Kunić 60.minuta i Šahinović Muamer u 70.minuti. Treba istaći da je glavni sudac ovog meča pokazao čak četiri crvena kartona, po dva za igrače obje ekipe.

U trećem kolu FK Zanatlije su domaćini ekipi Dijamanta iz Porječana. Utakmica je na rasporedu 26.septembra, na pomoćnom terenu stadiona “Luke”, popularnoj Kantridi, a početak je u 11:00 sati. Ovom prilikom pozivaju se svi ljubitelji nogometa i navijači Zanatlija da dođu na ovu utakmicu i svojom podrškom kao i u prethodnim utakmicama nose ekipe do nove pobjede.