Bosna – Igman 1:1 (0:1)

Stadion Luke. Gledalaca:100. Sudija: Drago Tabak (Tomislav Grad) 6. Pomoćnici: Ermin Halilagić (Sarajevo) i Oliver Žilić (N.Travnik). Delegat: Mato Itrić (Brčko). Strijelci: 0:1 V.Džafić (13) 1:1 Šeta (56)-penal. Žuti kartoni: Alijagić, Hodžić, Sivac (Bosna), Hebibović (Igman). Igrač utakmice: Vedaad Džafić (Igman) 7.

BOSNA: Hadžić 6,5, Mustagrudić 6, Ferhatović 6,5, Genjac 6, Alijagić 6, Lepić 6, Lelo 6, Hodžić 6(od 86.Frljak -), M.Džafić 6, Sivac 6( od 70.Puščul -), Šeta 6,5. Trener: Avdo Kurdija.

IGMAN: Bobić 6,5, Murtić 6, Đapo 6, Kudra 6,5, Hebibović 6, Kovačević 6, Dizdarević 6,5, Pablo 6, Huan 6, V.Džafić 7, Mehić 6(od 60.Mahmutović 6). Trener: Jusuf Čizmić.

Nogometaši Bosne nastavljaju sa posrtanjima u drugom dijelu sezone, a ovaj remi bi mogao biti i početak kraja Bosninog nastupanja u Prvoj ligi. Opet je Bosna igrala vrlo slabo u prvom poluvremenu, pa su gosti zasluženo imali prednost od jednog gola, a imali su i još jednu sjajnu priliku. U nastavku se Bosna budi i dolazi do poravnanja kada je srušen Hodžić u šesnaestercu, a Šeta sa penala postiže pogodak. U posljednjih pola sata Bosna je opsjedala gol gostiju, imala nekoliko prilika, ali ostalo je 1:1 i agonija Bosne je produžena. Sada Bosna mora na nekom od gostovanja ostvariti pobjedu kako bi nadoknadila propušteno, ali to će u ovom drugom dijelu sezone biti jako teško. U narednom kolu Bosna gostuje u Bihaću kod Jedinstva.