Reprezentacija ONL-a – Bosna 1:1

Zanimljiva prijateljska utakmica odigrana je na stadionu Luke. Sastale su se juniorska ekipa Bosne i reprezentacija Općinske nogometne lige Visoko, igrači do 21 godine. Pred oko 100-njak gledalaca, viđena je dopadljiva nogometna predstava, iako je vrijeme bilo dosta sparno, a igrači iz ONL-a su samo dan ranije igrali utakmice 25.kola. Za reprezentaciju ONL-a su igrali predstavnici skoro svih klubova, a s klupe ih je predvodio profesor Mirzet Hindija, uz asistenciju Emira Tuzlakovića. Treba reći i da je za ovu selekciju kao pojačanje nastupio najbolji junior sarajevskog Željezničara Belmin Vila. Juniore Bosne je predvodio Mensur Džaviti, a igrali su u svom uobičajenom sastavu. Bosna je i povela u finišu prvog poluvremena preko Nahrudina Bajrića i to vodstvo je trajalo sve do 58.minute kada reprezentacija ONL-a dolazi do poravnanja preko igrača Ljiljana iz Zimče Adnana Đerizovića. Do kraja susreta se rezultat nije mijenjao, tako da je ostalo 1:1, što je možda i najrealniji ishod ovog meča. Glavni sudija Mirza Kulović zajedno sa pomoćnicima Šabanovićem i Kosovcem je dobro obavio svoj posao.