Bosna-Prevent – Kakanj 35:35

Nakon što su sinoć uspjeli pobijediti premijerligaša Slogu iz Doboja u prijateljskoj utakmici, ovoga prijepodneva su rukometaši Bosne-Prevent opet razočarali. Protivnik je bila ekipa Kaknja koja igra Prvu ligu Federacije i koja je ipak dosta slabija od Sloge, ali i rukometaši Bosne su odigrali dosta slabije, pa su gosti većinu drugog poluvremena bili u rezultatskoj prednosti, Bosna je to dostizala i nekako uspjela izjednačiti, pa čak doći i do sedmerca za pobjedu, ali ga Ahić nije realizovao, pa je ostalo nerješeno 35:35. Ali da je Ahić i zabio sa sedam metara, gorak okus loše partije bi ostao. Iako opet nije igrao Selimović, a Zečević je igrao samo prvo poluvrijeme, opravdanja nema.Tačno dvije sedmice prije početka prvenstva, Bosna-Prevent nema igru s kojom se možemo nadati dobrim rezultatima. Nadati se samo možemo da će se u ovih 14 dana sve značajno popraviti, posebno igra u odbrani.