Nogometaši visočke Bosne danas su upisali novu domaću pobjedu na stadionu Luke u susretu protiv ekipe Vratnika rezultatom 3:0. Pred oko 400 gledalaca Bosnu je u vodstvo doveo Alijagić, a na 2:0 povisio je Čehajić. Osim dva pogotka u prvom poluvremenu nogometaši Bosne tokom čitavih 45 minuta stvarali su prilike pred gostujućim golom i samo zahvaljujući golmanu Vratnik je poluvrijeme završio sa dva gola u svojoj mreži. I drugo poluvrijeme je počelo napadima nogometaša Bosne koji su urodili plodom kada je treći pogodak postigao Ćesa, a na kraju se ispostavilo da je to i konačan rezultat ove zanimljive utakmice koju je obilježio veliki broj prilika nogometaša Bosne. Nakon prvih pet kola Druge lige nogometaši Bosne se nalaze na čelu tabele, a još jedan podatak  koji govori kako igra Bosne ove sezone jeste i samo jedan primljeni pogodak u pet utakmica.

U narednom kolu koje se igra narednog vikenda nogometaši Bosne gostuju u Semizovcu kod ekipe Ozrena.

{joomplucat:248 limit=14|columns=4}