Nogometaši Bosne su zabilježili novu očekivanu domaću pobjedu, ovoga puta protiv ekipe Mladosti iz Župče. Bosna je počela u najavljenom sastavu, što znači da u odnosu na Jelah nije bilo kartoniranih Ferhatovića i M.Hodžića, a zaigrali su Alijagić i Šeta. Od prve minute meča su domaći uspostavili terensku inicijativu i potpuno su dominirali terenom, te stvarali prilike, dok su gosti zaprijetili tek jednom, međutim u prvom poluvremenu nismo vidjeli niti jedan pogodak. To kao da je razljutilo igrače Bosne koji furiozno otvaraju drugo poluvrijele i za samo tri minute igre u nastavku postižu dva gola. Prvo je pogodio Šeta nakon jednog odbijanca, a onda je majstorski zabio i Čabaravdić nakon solo prodora. Tada se Bosna potpuno opustila i zaigrala lepršavo i lijepo za oko, pa u 63.minuti pogađa i rezervista Fočić koji se uspješno oporavio od povrede. Na 4:0 je povisio A.Hodžić na lijepu asistenciju Fočića, a bilo je i još nekoliko dobrih prilika za domaće. Da gosti postignu počasni gol, potrudio se glavni sudija koji u 78.minuti svira blago rečeno sumnjiv penal za goste koji tako postižu gol za konačnih 4:1. Bila je to još jedna dobra partija visočkih nogometaša i sigurna pobjeda sa kojom ostaju na šest bodova prednosti ispred Toška. U narednom kolu Bosna gostuje u Maglaju kod Natrona, ali prije toga u srijedu igra Kup utakmicu u Brezi.

{joomplucat:487 limit=17|columns=4}