Bosna dosta dobro parirala Slaviji

altNogometaši Bosne odigrali su danas i prvu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za narednu sezonu. Tačnije rečeno, odigrali su samo 60 minuta meča protiv premijerligaša Slavije u Istočnom Sarajevu, jer je utakmica prekinuta zbog velikog nevremena. U tih 60 minuta Bosna je dosta dobro parirala domaćinu i rezultat je sve do 50. minute bio 0:0, ali je onda do izražaja ipak došla bolja fizička sprema igrača Slavije, jer se ne smije zaboraviti da su nogometaši Bosne pripreme počeli tek prije četiri dana, pa je domaćin do prekida ipak zabio dva gola. Šef stručnog štaba Adnan Fočić je zadovoljan prikazanim, a na teren je poslao postavu: Bekan – Puščul, Hodžurda, Genjac, Krajišnik – M. Hodžić, M. Džafić – Agić (V. Džafić), Fočić – Ćesa, Čabaravdić. Naredni prijateljski susret Bosna igra u nedjelju na turniru u Ilijašu protiv takođe premijerligaša, ekipe Veleža.