Kenan Hodžić majstor staze

Na takmičarskoj stazi „Sastavci“, na rijeci Bosni u Visokom, u organizaciji Sportsko ribolovnog društva „Visoko“, održano je društveno takmičenje SRD „Visoko“ u disciplini „Ulov ribe udicom na plovak“. Nakon zanimljivog takmičenja na kojem je učestvovao veliki broj članova visočkog društva, najuspješniji takmičar i majstor staze bio je Kenan Hodžić sa ulovom od 1780 poena. Drugu poziciju osvojio je Zijad Bukurević, dok je na trećem mjestu završio Haris Fazlić. U kategoriji seniorski slavila je Mersiha Ihtijarević sa 1600 poena, ispred Ermine Bukurević koja je ostvarila ulov od 1140 poena. U konkurenciji juniora prvo mjesto osvojio je Mustafa Bešlija, dok je kod kadeta najbolji bio Eman Smajlović.