Rudar remizirao u utakmici protiv Goška

U duelu Rudara i GOŠK-a nije bilo pobjednika, susret je završen rezultatom 2:2. Rudar je u prvom kolu poražen u Banovićima, a u drugom je osvojio samo bod, mada je imao 2:0 do 85. minute. Kakanjci su imali sigurno vodstvo, bolje su stajali na terenu i pravo je čudo kako su gosti iz Gabele stigli do boda.

Vodeći gol postigao je Fadil Čizmić u 23. minuti, da bi na 2:0 sredinom drugog dijela povisio Alagić Armin. Miljenko Bošnjak pet minuta prije kraja smanjuje na 2:1, a Matej Rodin u 90. donosi šok za Kakanjce i postavlja konačnih 2:2. Rudar sada ima jedan, GOŠK također, a priliku za prvu pobjedu imat će pred svojim navijačima narednog vikenda protiv Jedinstva. Rudaru pak slijedi gostovanje Čapljini.