Debakl Phoenixa, Teletović dobar

Bh. košarkaš Mirza Teletović ubacio je 13 poena u teškom porazu Phoenix Sunsa u Stpales Centru. Sunsi su sa 124:84 razbijeni na gostovanju kod Los Angeles Clippersa, te su upisali i 43. poraz, pa se nalaze na preposljednjem mjestu Zapadne konferencije. Lošiji skor na Zapadu ima jedino sastav Lakersa. Već na početku utakmice Clippersi su imali 7:0, pa ubrzo 21:7 (14 razlike), a na kraju prve dionice imali su u tom trenutku maksimalnih 19 poena prednosti, pošto je rezultat glasio 36:17. Na poluvremenu domaći tim je bio vodstvo 59:42, a u nastavku je potapanje Sunsa samo nastavljeno.  Najveću prednost koju su Clippersi imali iznosila je 43 poena, a meč je završen s 40 poena razlike.  Teletović je ubacio 13 poena uz šest skokova i jednu asistenciju. Najefikasniji u njegovom timu bio je Goodwin sa 20 poena, dok je Reddick u domaćem timu ubacio 22 poena, Je. Green 18, a Jordan 17 poena.