Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Kompletirano 19.kolo nogometne Premijer lige BiH

Odigrane su preostale tri utakmice 19.kola nogometne Premijer lige BiH. Slavija je savladala Olimpic sa 1:0, golom Spalevića iz jedanaesterca u posljednjoj minuti prvog poluvremena. U velikom derbiju koji je igran u Mostaru između Zrinjskog i Sarajeva nije bilo pobjednika, a susret je završen rezultatom 2:2. Gosti su dva puta vodili golovima Simeunovića i Bekića, ali se Zrinjski dva puta vraćao golovima Todorovića i Bilbije. U još jednom derbiju je Željezničar na Grbavici savladao Široki Brijeg sa 2:0, golovima Lendrića i Bekrića. U subotu je odigrano pet utakmica i postignuti su ovi rezultati: Borac – Sloboda 0:0, Čelik – Travnik 1:1, Radnik – Mladost 3:0, Vitez – Velež 6:0 i Rudar – Drina 0:1. Na tabeli je i dalje lider Sloboda sa 41 bodom, drugi Zrinjski ima 40, a treći je Radnik sa 38 bodova. Na začelju su Drina sa 12 i Velež sa osam bodova.