Teletović blistao, Sunsi poraženi

Phoenix Sunsi su na svom parketu doživjeli težak poraz od Utah Jazza (101:86). Sunsi su dobili prvi period igre sa 23:16, no u drugoj dionici su potpuno razbijeni – 30:10! Gosti su tako od minus 10 iz prve dionice, došli do plus 13 na kraju druge. Tijekom treće četvrtine Sunsi su pokušavali da se vrate, Uspjeli su da se primaknu na pet poena zaostatka u određenim trenucima. Krajem treće četvrtine, gostujući tim je imao dvocifrenu prednost (74:64). Na otvaranju zadnjih 12 minuta Jazzeri prave 5:0 seriju i dolaze do dobrih 15 poena prednosti.  Domaćin je pokušavao da se vrati, da preokrene meč, no Jazzeri su na kraju došli do nove pobjede. Utah je slavio protiv Phoenixa u zadnja četiri međusobna duela, a Sunsima je ovo šesti vezani poraz u NBA ligi.  Mirza Teletović je ubacio 24 poena uz šest skokova, a stigao je i do 162. trojke u ovoj sezoni, te je blizu rekorda Chucka Persona, koji je u sezoni 1993/94 kao igrač s klupe ubacio 164 trojke. Od njegovih saigrača, istakao se jedino još Chandler sa 21 poenom. Haywaard je kod gostiju bio najbolji sa 22 poena, dok je Hood dodao 18, a Favors 17 poena.