Renfroe i Đedović upisali solidne nastupe za Bayern

U trećem susretu play off serije, Bayern je na svom parketu savladao momčad Ludwigsburga rezultatom 79:68. Nakon prvih deset minuta igre, Bayern je imao prednost od pet poena (19:14). Već u drugoj četvrtini gosti su dosta bolje igrali, pa su ovaj period igre riješili u svoju korist (20:21), te se tako u svlačionice otišlo pri vodstvu domaće ekipe od 39:35.
I u nastavku susreta, nastavila se igra, praktično koš za košem, te je nakon 30 minuta igre domaće ekipa imala svega pet poena prednosti. Ipak, u posljednjoj dionici meča, Bayern odmah na početku pravi seriju od 9:1, nakon koje se gosti nisu mogli vratiti u utakmicu. Do kraja susreta igralo se uglavnom koš za koš, pa je Bayern na kraju slavio rezultatom 79:68, te na taj način poveo u seriji 2:1. U domaćoj ekipi Alex Renfroe je za nešto više od 25 minuta, upisao devet poena, osam asistencija i sedam skokova, dok je Nihad Đedović za 17 minuta provedenih na parketu imao nešto skromniji učinak od sedam poena, i po dva skoka i dvije asistencije. Vrijedi istaći i učinak Kleber od 16, te Taylora od 19 poena u pobjedničko ekipi, dok su u poraženom timu bolji od ostalih bili Brockman sa 14, te Boone sa 12 postignuti poena.