Dvostruki strijelac: Ibišević protiv Mainza stigao do stotog pogotka u Bundesligi

Sjajnim vijestima iz Evrope nema kraja. Posljednja stiže iz Njemačke. Vedad Ibišević postigao je još jedan pogodak za Herthu.

Berlinski tim uspio je preokrenuti rezultat protiv Mainza, a najzaslužniji za to je naš reprezentativni napadač.

Prvo je u 32. minuti izjednačio rezultat, a u 67. minuti postigao je još jedan pogodak za vodstvo Stare dame (2:1), što se ispostavilo i kao konačan rezultat .

Ibiševiću je ovo stoti pogodak u Bundesligi, a osmi ove sezone, čime je još jednom potvrdio da igra u odličnoj formi.

Sedam minuta nakon drugog pogotka naš reprezentativac dobio je drugi žuti karton i morao je ranije u svlačionicu.