Galaktikosi – Kaskada 6:5, drama u završnici

galaktikosi novaVisočki malonogometni klub Galaktikosi, pobjedom je počeo svoje prvo učešće u Premijer ligi BiH. Protivnik je večeras u Visokom bila ekipa Kaskada iz Gračanice i u pravoj drami su Galaktikosi pobjedili sa 6:5. Gosti iz Gračanice su u prvom poluvremenu imali vodstvo od 3:0, ali su do kraja poluvremena Galaktikosi uspjeli smanjiti tu prednost i na odmor se otišlo sa rezultatom 4:3. U finišu meča je Kaskada vodila sa 5:4, Galaktikosi su izjednačili, a onda je Puščul svojim drugim golom na utakmici samo pet sekundi prije kraja, donio pobjedu Visočanima. Osim Puščula koji je postigao dva gola, strijelci za Galaktikose su još bili, Hodžić, Čabaravdić, Mehanović i Sadiković. U narednom kolu Galaktikosi gostuju u Istočnom Sarajevu, gdje će igrati protiv najbolje ekipe u BiH, Tangom, koji je prije nekoliko dana izborio plasman među 16 najboljih timova Evrope.