Bosna – Hrid 4:1 (0:1)

NkBosna 2013Možda i teže nego što se očekivalo, nogometaši Bosne su upisali novu domaću pobjedu. Protivnik je bio Hrid, ekipa iz donjeg dijela tabele, ali je Bosna nonšalantno ušla u meč i gosti su iz penala poveli. Nakon pola sata igre Hrid ostaje sa igračem manje i to je dalo krila Bosni, iako do poluvremea nisu uspjeli ni izjednačiti. U drugom dijelu poravnava Čabaravdić, koji je u igru ušao još u prvom poluvremenu. U vodstvo je Bosnu doveo A.Hodžić, na 3:1 je povisio Alijagić nakon kornera, a konačnih 4:1 je postavio E.Genjac. Iako nije postigao nijedan go, najbolji igrač Bosne na ovoj utakmici je bio Malik Mahmić. U narednom kolu Bosnu očekuje jedno od najtežih gostovanja, u Jelahu kod ekipe Borca.