Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Prvo pa muško: Nogometašima Bosne tri boda sa vrućeg terena iz Goražda

alt

Iako se do posljednjeg dana nije znalo da li će uopće biti odigran susret prvog kola Prve lige FBiH između domaćeg Goražda i visočke Bosne, danas su ove dvije ekipe istrčale na gradski stadion u Goraždu po izuzetno vrućem i sparnom vremenu i odigrale svoj prvenstveni meč. Prvo poluvrijeme je nagovijestilo moguće iznenađenje i bod(ove) za visočke nogometaše, što se na kraju i desilo. Nakon prvog dijela bez golova, u kojem je Bosna imala više od igre, u drugom poluvremenu nogometaši Bosne su krenuli po puni plijen što se i isplatilo već u 60. minuti kada Čabaravdić dovodi Bosnu u vodstvo. Ipak nakon toga domaći više napadaju prema golu Bosne i dolaze do izjednačenja i kada se čekao posljednji sudijski zvižduk Bosna dolazi do zaslužena tri boda u sudijskoj nadoknadi preko Bajrića i ovom gostujućom pobjedom ističe odmah na startu kandidaturu za najviši plasman. Na kraju Goražde – Bosna 1:2.