Novi gostujući poraz rukometaša Bosne-Prevent: Krivaja – Bosna-Prevent 33:28 (18:13)

alt

Rukometaši Bosne-Prevent nastavili su sa porazima na gostujućim terenima Premijer lige BiH. Nakon prvog kola i jednog osvojenog boda u Goraždu, rukometaši Bosne-Prevent dolaze do pobjeda na domaćem terenu, a na gostovanjima kao da igra u potpunosti neka druga ekipa. Tako je bilo i večeras u Zavidovićima, gdje je Bosna poražena od domaće ekipe Krivaje rezultatom 33:28 (18:13).Već nakon prvih 15-ak minuta igre bilo je jasno da će Bosna ubilježiti novi gostujući poraz. Domaći su lako došli do prednosti od 5 golova, a visočki rukometaši su uspijevali stizati tu prednost i smanjivati je na 2-3gola razlike. U drugom poluvremenu malo uzbuđenja na početku kada rukometaši Bosne-Prevent dolaze na svega dva gola zaostatka, a onda se domaći uspijevaju vratiti na +4 u 48. minuti i tada je čini se bilo sve gotovo za visočke rukometaše. Do kraja susreta domaći su uspjeli održati prednost i sasvim zasluženo slaviti protiv Bosne-Prevent rezultatom 33:28 (18:13).

Kod domaćih najefikasniji je bio Bjelobrković sa 8 golova, dok je kod Bosne-Prevent sa 6 golova najefikasniji bio Begić, uz 12 odbrana Tatara.