Pobjeda i protiv Ozrena, ali uz slabiju igru

Nakon jučerašnje utakmice protiv drugog tima Sarajeva i pobjede uz odličnu igru, danas su nogometaši Bosne savladali i Ozren iz Semizovca, ali igra nije bila zadovoljavajuća. Šef stručnog štaba Adnan Fočić je i najavio da bi se tako nešto moglo dogoditi, s obzirom da je prisutan umor nako jučerašnje utakmice, a i motiv protiv drugoligaške ekipe nije isti. Na kraju je Bosna slavila sa 4:3, a na utakmici su pokazana i dva crvena kartona, te su dosuđena dva penala za Bosnu od kojih je samo jedan realizovan. Utakmicu je počela skoro ista postava kao i protiv Sarajeva, s tim da je lakše povrijeđenog Anela Hodžića mijenjao Semir Đip, prinova iz Sarajeva. Počelo je dobro i preko M.Džafića je Bosna povela na samom otvaranju utakmice. Na 2:0 je povisio Ad.Hodžić iz penala, a nakon toga je Bosna primila jedan čudan pogodak koji ide na dušu kompletne odbrane na čelu sa golmanom Bekanom. U drugom poluvremenu je još jednom pogodio Džafić, pa onda i rezervista Čabaravdić, dok je Šeta promašio penal. Gosti su na kraju uspjeli smanjiti vodstvo Bosne na konačnih 4:3, a treba reći i da je crveni karton dobio Puščul još u prvom poluvremenu. Ovo je trebala biti i posljednja provjera pred početak sezone, ali je odlučeno da se ipak odigra još jedan susret u srijedu, a protivnik će na stadionu Luke biti premijerligaš Olimpic sa svojom kombinovanom postavom.