Nogometaši Bosne su opet pobjedili, ovoga puta najtežeg protivnika dosadašnjeg dijela prvenstva, ekipu Ozrena za koju igraju Visočani Čehajić, Lukhodžić i Bajrić, i to na njihovom terenu sa 2:1. Počelo je odlično jer je Bosna već u 2.minuti nakon kornera povela, ubacio je Hodžić, loptu zahvatio Alijagić, a ona usput pogodila jednog domaćeg nogometaša i završila u mreži. Radost Bosne nije dugo trajala, jer je u 6.minuti Ozren izjednačio. Bila je sumnjiva ofsajd pozicija, ali pomoćni sudija nije signalizirao i Bekan je nemoćan, a samo nekoliko minuta kasnije je iz slične situacije kapiten Bosne sjajno reagovao. Do kraja poluvremena nije bilo velikih uzbuđenja, a Bosna je diktirala tempo i bila bolji tim, iako treba naglasiti da je teren u Semizovcu u užasno lošem stanju i da je skoro nemoguće igrati igru kratkih pasova, koja bi više odgovarala Bosni. Inače, Fočić je na teren poslao ove igrače: Bekan – Ramić, Genjac, Alijagić, Ferhatović – Puščul, Čehajić, Šeta, Ad.Hodžić – Čabaravdić, Ćesa. Formacija je bila malo izmjenjena u odnosu na predhodne utakmice i sve skupa uopšte nije loše izgledalo. U drugom poluvremenu je izgledalo odlično i već od prve minute nastavka vidjelo se da Bosna ide po pobjedu. Nekoliko opasnih napada gostiju, a onda velika greška domaćeg golmana koju Šeta pretvara u novo vodstvo, igrao se 53.minut susreta. Nakon toga je Bosna puno bolja i stvara niz odličnih prilika koje ne koristi prije svih Ćesa koji je imao dva čista zicera za ovjeru pobjede. U finišu se to zamalo skupo platilo, ali je opet Bekan sjajnom intervencijom spriječio izjednačenje. Tako je Bosna zabilježila i drugu gostujuću pobjedu, primivši prvi gol u gostima ove sezone, te je ostala neporažena i nakon šest odigranih kola, pa je usamljena na prvom mjestu. U narednom kolu na stadionu Luke, Bosna dočekuje Borac iz Jelaha.

{joomplucat:257 limit=32|columns=4}