Prijateljska utakmica protiv Hrida i ubjedljiva pobjeda

Nogometaši Bosne su danas na stadionu Luke odigrali prijateljsku utakmicu protiv ekipe Hrida iz Sarajeva. Utakmica je iskorištena da se svi igrači malo rastrče i dobiju minutažu, ali i kao priprema za nedjeljno gostovanje kod Vratnika koji igra sličan nogomet. Bosna je počela s postavom u kojoj su bili uglavnom igrači koji neće početi meč u Sarajevu, ali i oni su bili dominatni i postigli dva gola u prvom poluvremenu, oba je zabio Puščul. Drugo poluvrijeme je počela postava koja će vjerovatno početi utakmicu u nedjelju i odmah na startu drugog dijela su zabili tri brza gola, a na kraju je bilo ubjedljivih 7:0, iako je Fočić u finišu igrao sa jednim, sa dva, pa posljednjih nekoliko minuta i sa tri igrača manje na terenu. Puščul je u drugom dijelu zabio još jedan gol, Agić je zabio dva, a po jedan A.Hodžić i Ćesa.