Bosna savladala Nemilu sa 3:0

Nogometaši Bosne su danas na stadionu Luke po nesnošljivoj vrućini odigrali i posljednji kontrolni susret u sklopu priprema za novu sezonu. Osim što je bilo vruće i teren je bio prilično loš za igru, pa je i to možda razlog što Bosna protiv kantonalnog ligaša ekipe Nemile nije uspjela pobijediti sa više od 3:0. U prvom dijelu je Bosna postigla samo jedan gol preko Arnauta u 10.minuti, ali i propustila barem šest sedam velikih prilika. Utakmicu je počeo sastav: Bekan, Mujezinović, Genjac, Hasanhodžić, Krajišnik, M.Hodžić, Lepić, Fočić, Bečirović, Ćesa, Arnaut. U drugom poluvremenu su svi igrači s klupe dobili priliku da zaigraju i napravljen je veliki broj promjena. Preostala dva gola su zabili Fočić i Lendić. Inače, od pojačanja je u drugom poluvremenu dosta pokazao Mirsad Šiljak, vezni igrač sa premijerligaškim iskustvom koji je prije par dana stigao u Visoko i kada se fizički bolje spremi, mogao bi biti veliko pojačanje za Bosnu