Bosna na startu u VItezu

Ovog vikenda počinje nova sezona u Prvoj nogometnoj ligi Federacije BiH. Pripreme i prijateljske utakmice su prošlost i sada ostaje da se vidi koliko je ko uigran i fizički spreman. Što se tiče Bosne, ne sumnjamo da je sve spremno, iako ne bi bilo loše da su pripreme trajale jednu sedmicu duže. Za početak, Bosna će u goste i to starim znancima iz Viteza. Znala je Bosna na ovom gostovanju odigrati i dobro, pa čak osvojiti i poneki bod, a nadamo se i nastavku tradicije koja kaže da Bosna posljednjih godina uvijek počinje dobro kada je prvi meč u gostima. Taktiku i sastav naravno zna samo trener Adnan Fočić, ali nam je otkrio da u odbrani neće mijenjati ništa, da bi od prve minute mogao zaigrati Mirsad Šiljak u veznom redu, a da je dilema oko napadača, gdje su u opticaju Arnaut, Mahmić i Ćesa. Utakmica na stadionu u Vitezu se igra u subotu sa početkom u 17:30 sati i ne sumnjamo da će veliki broj Visočana prisustvovati ovom meču.