Copa America: Pobjede Kolumbije i SAD-a

Kolumbija je ostvarila i drugi trijumf u 2. kolu grupe A Copa Americe i osigurala je prolaz dalje, dok je do prve pobjede stigla i selekcija SAD-a. Kolumbijci su sa 2:1 slavili protiv Paragvaja, a do vodstva su stigli već u ranoj fazi utakmice kada je napadač Milana Carlos Bacca u 12. minuti pogodio za 1:0. Furioznu igru u prvom dijelu krunisao je i James Rodriguez u 30. minuti povisivši na 2:0, a sve što su do kraja Paragvajci uspjeli da urade je počasni pogodak Ayale u 71. minuti za konačnih 2:1.
SAD je dekalsirala Kostariku sa 4:0, a do ubjedljivog i sigurnog trijumfa doveli su ih Dempsey golom iz penala u 9. minuti, Jones u 37., Wood u 42., dok je Zusi tri minute prije kraja ovjerio pobjedu domaćina turnira.