Bratstvo – Bosna 3:0 (1:0)

Nogometaši Bosne su još jednom na gostovanju ostali bez bodova. Ovoga puta čak nisu bili ni blizu, jer je Bratstvo u Gračanici porazilo Bosnu sa 3:0. To je nakon onog uvodnog u Vitezu, kada je bilo 4:1, najteži poraz Bosne ove sezone. Nije Bosna igrala toliko loše koliko to rezultat pokazuje i imali su visočki nogometaši prilika, ali opet je zakazala realizacija, dok ovoga puta odbrana nije bila ni blizu izdanja recimo iz Cazina ili Banovića. Trener Fočić je napravio samo jednu promjenu u odnosu na sastav koji je savladao Goražde, pa je Puščul zaigrao od prve minute, a Arnauta nije bilo u sastavu. Na poluvremenu je bilo 1:0, a u drugom je Bosna imala posjed lopte, međutim u 60.minuti su iz prekida primili i drugi gol, pa je utakmica praktično bila riješena. Treći je postignut iz sumnjive ofsajd pozicije, ali to i nije toliko bitno, jer je suđenje bilo vrlo korektno. Novi tirkizni dresovi tako nisu bili baš sretni, ali se nadamo da hoće za sedam dana kada Bosna opet gostuje i to u Bihaću kod Jedinstva