Sudije: Vladimir Križanec i Damir Sobo ( obojica Banja Luka).
Delegat: Dušan Vrhovec (Banja Luka).
Sedmerci: Bosna 4(3), Zrinjski 1(0).
Isključenja: Bosna -, Zrinjski -.

BOSNA: Hadžić (16 odbrana, 1 sedmerac), Karavelić, Maslo 1, Vražalić 2, Huseljić, Hurem 4, Čakić 2, Halilbegović 6, Sirćo 7(2), Mušinbegović 4, Šahinović 6(1), Selimović 1, Mimić, Memija (4 odbrane). Trener: Zdenko Antović.
ZRINJSKI: Ðurić (15 odbrana, 1 sedmerac), Kolobarić, Sesar 4, Delić, Mandarić 4, Paradžik, Kerezović 2, Čavar 4, Orlović 3, Marić 2, Džeba, Buntić 4. Trener: Zoran Dokić.

Rutinska pobjeda rukometaša Bosne koja ni jednog trenutka nije došla u pitanje. Već u 9.minuti bilo je 6:1 za domaće, a najviše u prvom poluvremenu plus 9, (18:9). Na početku drugog dijela se gosti malo bude i uspjevaju doći na četiri gola zaostatka (18:14), ali to je bilo sve što su napravili. Utakmicu je obilježila i činjenica da suci nisu pokazali ni jedno isključenje.