Arhiva članaka objavljenih na Visoko.co.ba

Pobjeda rukometaša Bosne u Živinicama!

Odličnaigra i velika pobjeda rukometaša Bosne u drugom kolu Lige za prvaka.Gostovanje u Živinicama kod Konjuh namještaja je i bilo ocjenjeno kaopotencijalno mjesto gdje Bosna može osvojiti bodove koji bi itekakodobro došli u borbi za treće mjesto, ali trebalo je to i potvrditi.
Prvo poluvrijeme je proteklo u naizmjenično dobroj igri, domaći imaliprednost u 15. minuti (7:4), ali se Bosna do poluvremena oporavila i naodmor otišla sa vodstvom (12:14). U drugom dijelu potpuna dominacijaBosne koja u stilu velikih ekipa, već na startu drugog poluvremenapovećava svoju prednost i u 43.minuti je (18:23) što Bosnini igračiodržavaju do samog kraja za konačnih (28:34). Najefikasniji u redovimaBosne je bio Čakić sa 11 golova, ali i ostali su bili na visinizadatka, Šahinović 6, Hurem 5, Mušinbegović 4, Sirćo 4…itd, a dobarje bio i Hadžič na golu. Već u petak Bosnu očekuje novo gostovanje, uDoboju protiv Sloge.