Ubjedljiva pobjeda rukometaša Bosne u Mostaru

Rukometaši visočke Bosne su u okviru 6.kola Lige za prvaka večeras gostovali u Mostaru i ubjedljivo savladali ekipu Zrinjskog.
Počelo je odlično za Bosnu vodstvom 3:0 odmah na startu. U 12.minuti je bilo 8:4 za Bosnu, a na poluvremenu 17:11. Na početku drugog dijela Bosna je imala mali pad u igri, pa je u 40.minuti 20:16. Nakon toga visočki rukometaši opat pojačavaju tempo i u 50.minuti je 26:20. U finišu je Bosna potpuno razbila Zrinjski i kaonačan rezultat je 34:25.
Opet je sjajan bio golman Hadžić sa 18 odbrana, Šahinović je postigao 8, Hurem 7, Čakić 6, Halilbegović 5, a Sirćo 4 gola.
Ovom pobjedom Bosna se učvrstila na trećoj poziciji na tabeli, sa puno realnijim izgledima da na kraju bude i vice-prvak BiH.