Košarkaši slavili nakon dva produžetka

Košarkaši Visokog su u jednoj veoma zanimljivoj utakmici odigranoj danas u Visokom, savladali mladu ekipu Mostar 05 rezulatatom 113:108, u meču koji je odlučen tek nakon dva produžetka. Nakon četiri četvrtine rezultat je bio neriješen, 80:80, da bi nakon dodatnih pet minuta na semaforu bilo 91:91. Tek nakon još jednog produžetka visočki tim je slavio pobjedu od pet poena razlike, prije svega zahvaljujući sigurno najboljem meču u karijeri Jasmina Uzunalića, koji je gostima ubacio ukupno 59 poena. Nakon meča, gostujući tim je bio izuzetno nezadovoljan ishodom, ali prije svega suđenjem, koje je prema njihovom mišljenju bilo “pravo domaćinsko”. U svakom slučaju, visočki tim je ovom pobjedom došao na omjer 4-4, što naš tim i dalje ostavlja u sredini tabele.