1/4 finale KUPA BiH: Borac – Bosna 31:30 (14:17)

Rukometaši visočke Bosne večeras su u banjalučkom Boriku, pred 400 gledalaca poraženi minimalnim rezultatom 31:30 u prvom susretu 1/4 finala KUPA BiH.
Bosna je tokom prvog poluvremena imala prednost i po 4 gola, da bi prvih 30 minuta Bosna završila na +3.
Početkom drugog poluvremena dolazi do pada u igri Bosne što vrlo dobra ekipa Borca koristi i preokreće rezultat, a u drugom dijelu Borac je u nekoliko navrata imao i prednost od 3-4 gola.
Ipak rukometaši Bosne u posljednjih 10 minuta uspijevaju smanjiti prednost Borca, a Mustafić je sa zvukom sirene promašio i čisti kontra napad za neriješen rezultat.
Ovim rezultatom možemo biti zadovoljni, a revanš susret je već u subotu u Visokom, a ovo je prilika i za visočku publiku da podrži rukometaše Bosne u borbi za polufinale KUPA BiH u nadamo se u subotu punoj dvorani Mladost.