Poraz rukometaša Bosne u Sarajevu

Rukometaši visočke Bosne poraženi su danas u 4. kolu Premijer rukometne lige BiH u Sarajevu od ekipe Olimpika rezultatom 34:29.

Prvo poluvrijeme je najavljivalo izjednačenu utakmicu, a ekipa Olimpika je u nekoliko navrata dolazila do prednosti od po tri gola, dok su rukometaši Bosne sve to uspijevali stizati,a  prvo poluvrijeme je završeno izjednačenim rezultatom 15:15.

Drugi dio visočki rukometaši otvaraju bolje i vode po prvi put na utakmici, a posljednju prednost Bosna je imala u 42. minuti kada je bilo 22:21.

Nakon toga Olimpik pravi dvije mini serije i uspijeva otići do 7 golova prednosti i tu prednost održati do kraja meča.

Najefikasniji pojedinac na utakmici je bio bivši igrać Bosne Edhem Sirćo sa 7 golova.

Narednu utakmicu rukometaši Bosne igraju u Visokom, a protivnik je ekipa Kotor Varoši.