Rukomet: Bosna – Krivaja 36:38 (20:21)

Odavno ljubitelji rukometa nisu gledali neizvjesniju utakmicu, ali također i utakmicu sa više golova. Sjajnu rukometnu predstavu prikazale su večeras u dvorani Mladost ekipe visočke Bosne i Krivaje iz Zavidovića. Već u prvom poluvremenu vidjelo se da će Bosna teško moći do pobjede, ali se također vidjelo da će utakmica obilovati golovima, jer je prvih 30 minuta igre završeno u korist ekipe Krivaje rezultatom 21:20.

Drugo poluvrijeme obje ekipe su se smjenjivale u vodstvu, ali niti jedna ekipa nije uspjela napraviti osjetniju prednost, dok je posljednjih 15-ak minuta ekipa Krivaje konstantno imala prednost od jednog ili dva gola. Na kraju u posljednjih 5 minuta igre rukometaši Krivaje pokazali su se iskusnijim i zasluženo došli do važna tri boda i zabilježili prvu pobjedu protiv ekipe visočke Bosne u Visokom otkako se igra rukometna Premijer liga.

Na kraju konačnih za 36:38 ekipu Krivaje, a Bosnu očekuje neizvjesno proljeće.