Minimalan poraz rukometaša Bosne-Prevent u Doboju

Minimalan poraz doživjeli su rukometaši Bosne-Prevent na gostovanju kod Sloge u Doboju, iako su većim dijelom utakmice imali prednost, najviše četiri gola razlike. U prvom poluvremenu Bosne je stalno vodila, a u jednom momentu je bilo 6:10 za Visočane. Do odmora je Sloga smanjila prednost na 12:14. I u drugom poluvremenu je Bosna-Prevent u stalnom vodstvu, sve do posljednjih desetak minuta kada Sloga dolazi u egal 24:24. Do kraja su i sudije umješale svoje prste, pa su sa nekoliko odluka pomogli domaćinu koji je u zadnje dvije minute ušao sa 27:25. Do kraja drama u kojoj se igralo gol za gol, a u zadnjih 40 sekundi je Sloga imala napad kod 28:27 i suci su propustili oduzeti loptu domaćinu, tako da su je rukometaši Sloge sačuvali do kraja i rezultat se više nije mjenjao. Ostaje žal bar za bodom jer je Bosna odigrala dobru utakmicu protiv jakog protivnika, ali i pored poraza svakako raduje bolji pristup i veća borbenost nego na nekim ranijim gostovanjima.