Ovo sada već postaje zabrinjavajuće. Nogometaši Bosne drugi put zaredom nisu uspjeli pobjedtii na domaćem terenu. Onih 0:0 protiv Borca iz Jelaha smo nekako shvatili kao loš dan, ali ovo danas protiv Natrona je nešto što već možemo nazvati krizom igre na domaćem terenu. Počelo je jalovom inicijativom Bosne koja je nastupila u sastavu koji smo i najavili i od koje se očekivalo da stvori veliki pritisak od prve minute. Ništa od toga se nije desilo, ali je Bosna ipak povela u 21.minuti iz opravdano dosuđenog jedanaesterca kada je srušen Čehajić, a Adnan Hodžić bio siguran realizator. Ponadali smo se tada da će biti lakše igrati, ali onda dolazi do prave konfuzije u odbrani Bosne i gosti iz Maglaja prvo poravnavaju u 29.minuti, a onda nakon velike greške Hodžurde u odbrani dolaze i do vodstva samo dvije minute poslije. Bosna tada malojače pritišće i pogađa prećku preko Ćese, a onda u 39.minuti novi penal. Ovoga puta je srušen Hodžić, a izvođač je Čehajić za 2:2. S nestrpljenjem smo čekali početak drugog poluvremena i ofanzivu Bosne, a umjesto toga smo dobili novi “hladan tuš” već u 47.minuti kada Ljeskovica kratko odbija jedan udarac, a odbrana opet smušeno reaguje za 2:3. Tada se igra seli na polovinu gostiju, ali je to prilično jalova inicijativa. Bosna do novog poravnanja dolazi u 68.minuti kada Džafić lijepo glavom posprema loptu u mrežu nakon ubacivanja sa lijeve strane. I tada smo se nadali velikom pritisku Bosne koji je i uslijedio, a u samom finišu su dobre prilike propustili Ćesa i Hodžić, tako da je Bosna izgubila još dva vrijedna domaća boda i sada ponovo mora sve nadoknaditi u gostima, sljedećeg vikenda u Olovu protiv Stupčanice.

{joomplucat:290 limit=20|columns=4}