“Da se naježiš”: Čelik – Bosna-Prevent 55:36 (25:21)

Ako možda mislite da je greška, nažalost nije i dobro ste pročitali rezultat u naslovu. Riječ je o utakmici osmine finala Kupa BiH u kojem Bosna-Prevent baš i nema velike ambicije, međutim ovo je zaista previše. Pohvalili smo ekipu Bosne-Prevent na početku prvenstva kada su ostvarili sjajnu pobjedu u Gračanici, pa nakon toga i Krivaju i isti ovaj Čelik u Visokom. Sada ih moramo staviti na “stub srama”, jer definitivno nema smisla odigrati ovakvu utakmicu, bez obzira što nema ambicija u ovom takmičenju. Već do poluvremana je bilo jasno da će ovo biti čudna utakmica i čudan rezultat, jer veliki broj utakmica završava sa 25:21, ali barem razlika nije bila velika. Drugo poluvrijeme je donijelo pravu blamažu i nevjerovatan podatak da je Bosna-Prevent primila 30 golova, dakle svake minute po jedan! Ukupno 55, što je malo manje od jednog po minuti, pa onda ukupna razlika od minus 19. Drugo poluvrijeme je Bosna izgubila 30:15! Jedno vrijeme je bila vrlo popularna televizijska emisija “Da se naježiš”. Ovo bi definitivno našlo svoje mjesto u toj emisiji.