Vogošća opet savladala Bosnu-Prevent, ali znatno teže

Ni u trećoj prijateljskoj utakmici u okviru priprema za nastavak sezone, rukometaši Bosne-Prevent nisu uspjeli izbjeći poraz, jer je drugi put u samo sedam dana bolja bila ekipa Vogošće. Međutim, ono što može da raduje je činjenica da je Bosna-Prevent igrala daleko bolje nego u prva dva ogleda, protiv Vogošće i Goražda. Na poluvremenu su gosti u kojima igra veliki broj Visočana, te onih koji su nekada igrali za Bosnu, imali jedan gol prednosti. U drugom poluvremenu se Bosna održavala u rezultatskom priključku i tek u samom finišu su gosti koje s klupe vodi Senad Skopljak, a igraju, Šahinović Edin, Šahinović Emir, Mimić, Geko i Selimović, dakle skoro jedna kompletna postava bivših igrača Bosne, uspjeli uz par sudijskih grešaka doći do konačnih 34:31. U mladoj ekipi Bosne za koju nije igrao Edhem Sirćo, najbolji je bio golman Žiga sa 12 odbrana, a Vranac je zabio sedam golova, dok su po šest postigli Omanović i Begović. Sljedeću prijateljsku utakmicu Bosna-Prevent igra za sedam dana protiv sarajevske Bosne.