altMalonogometaši ekipe Centar Remy-BH Play nisu imali sreće u odlučujućoj utakmici završnice državnog prvenstva. Pred negdje oko 500 gledalaca koji su davali bezrezervnu podršku sarajevskoj ekipi, Centar Remy-BH Play je dočekao ekipu Leotara iz Trebinja i remizirao 2:2, što praktično znači da titula ide u Trebinje, jer je Leotaru potrebna još samo pobjeda nad Comunicareom na domaćem terenu. Počelo je oprezno sa obje strane i sa nekoliko dobrih prilika, a Centar Remy-BH Play je imao više od igre, međutim nije bilo golova. U drugom dijelu domaći kreću puno odlučnije, stvaraju prilike i dolaze u vodstvo u 25. minuti preko Kahvedžića, međutim isto kao i protiv Comunicarea, primaju izjednačujući gol u istoj minuti. Nakon toga kreće prava opsada gola Leotara i ekipa koju s klupe predvodi Dženan Muminović stvara veliki broj prilika koje ne koriste, sve do 36. minute kada prelijep gol postiže kapiten Mulahmetović za 2:1. Erupcija oduševljenja na tribinama i domaći nastoje mirno privesti utakmicu kraju, ali u posljednjoj minuti im sreća okreće leđa. Do kraja su ostale samo 23 sekunde kada Leotar iz brzog kontranapada postiže gol za 2:2, a zanimljivo je da su igrači Leotara i u Trebinju zabili u posljednjoj minuti za pobjedu 3:2. Na kraju veliko slavlje Leotara u Visokom i vjerovatno nova titula prvaka u vitrinama.

{joomplucat:467 limit=11|columns=4}