Juniori Bosne bolji od Tešnja

altDanas su od omladinskog pogona RK“Bosna-Prevent“ bili aktivni samo juniori. Naime, protivnik je bila ekipa Tešnja koja ima samo ekipu u toj konkurenciji, pa je odigrana utakmica u KSC“Mladost“ u kojoj smo očekivali sigurnu i ubjedljivu pobjedu juniora Bosne, s obzirom da je i Tešnju bilo više nego ubjedljivo. Međutim, juniori Bosne kao da su olako shvatili ovu utakmicu ili su potpuno potcijenili protivnika, pa je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 10:10. Tek u drugom poluvremenu su juniori Bosne zaigrali angažovanije i stvari su brzo došle na svoje mjesto, pa je meč završen rezultatom 29:19 za Bosnu-Prevent. Sutra u nedjelju će biti još omladinskog rukometa u Visokom, jer će na teren kadeti i mlađi kadeti, dakle godišta 1996. i 1998. koji će snage odmjeriti sa svojim vršnjacima iz zeničkog Čelika. Prva utakmica je na programu u 10.00 sati.