Klanac – Galaktikosi 4:3(1:0)

Malonogometaši Galaktikosa su doživjeli poraz u drugom kolu nastavka sezone u Drugoj ligi Sjever. Nakon što su u prvom kolu bez borbe osvojili bodove protiv Maglaja koji nije doputovao u Visoko, ove nedjelje je Galaktikose čekalo najudaljenije gostovanje u Brčkom ko ekipe Klanac koju su visočki malonogometaši lagano savladali u prvom dijelu sezone. Ovoga puta nije bilo tako, jer je Klanac slavio sa 4:3. Nakon prvog poluvremena u kojem su Galaktikosi odigrali posebno loše, bilo je 1:0 za domaćina, dok je u drugom dijelu to bila puno bolja partija i uz malo sreće se mogao osvojiti jedan bod, ali se u posljednjoj minuti ispriječio okvir gola. Strijelci golova za Galaktikose su bili Kozina dva puta i Adnan Hodžić. U narednom kolu Galaktikosi u velikom derbiju koji može odlučiti o prvom mjestu, dočekuju ekipu Bilj-Mar iz Nove Bile.