Široki Brijeg samo remizirao sa Birkirkarom

Široki Brijeg nije ostvario cilj i pobijedio maltešku Birkirkaru za miran revanš u Valeti. Naš predstavnik nakon 90 minuta na Pecari morao se zadovoljiti remijem rezultatom 1:1. Početak meča mirisao je na siguran trijumf našeg predstavnika. Već u 2. minuti Ćorić je pogodio stativu, da bi potom priliku propustio i Baraban.
Uslijedio je šok i pogodak Attarda. Široki Brijeg potom nije uspijevao pronaći rješenje za odbranu gostiju sve do posljednje minute prvog dijela kada je na asistenciju Markovića poentirao Baraban. U nastavku dominacija našeg tima, ali se prilike nisu iskoristile.
Prvo je rezervista Wagner u nekoliko navrata prijetio iz daljine, da bi potom prokockao i dobru priliu nakon centaršuta Ćorićasa desne strane. U 75. i 77. minuti dvije velike prilike propustio je Ivan Crnov koga je spriječio odlični gostujući golman Koprić.  Crnov je pet minuta prije kraja poslužio Wagnera, ali je i njegov pokušaj iz odlične situacije zaustavio odlični golman gostiju.