Pobjeda rukometaša Bosne-Prevent

KSC“Mladost“. Gledalaca: 400. Sudije: Ante Knezović i Robert Zovko (oba Mostar). Delegat: Dragan Semiz (Goražde). Sedmerci: Bosna: 8(6), Krivaja 3(3), Iskljulenja: Bosna 8 min, Krivaja 8 min. Konačan rezultat: Bosna-Prevent – Krivaja 32:27

BOSNA-PREVENT: Tatar (7 odbrana), Geko 3, Dedić, Hurem 8, Čakić 4, Sirćo 6, Mušinbegović, Limo, Ahić 6(5), Kalenić, Selimović 2, Karavelić, Hodžić (4 odbrane). Trener: Senad Skopljak.

KRIVAJA: Hadžihasić (19 odbrana), Purić, Šantić 1, Omerović 1, Avdić 4, Vrbić 1, Brkić 6, Memišević, Omerčević 6, Čamdžić, Alić 2, Divković 1, Bašić 5(3), Selimbegović (1 odbrana). Trener: Adnan Bašić.

Utakmicu sa puno proekreta na kraju je zasluženo dobila Bosna-Prevent. Gosti su bolje počeli i poveli sa 5:8 sredinom prvog dijela. Do odmora Bosna sve preokreće u svoju korist i velikom serijom dolazi do 16:11, a Krivaja u posljednjih osam minuta prvog dijela nije dala gol. Na početku drugog poluvremena novi preokret. Krivaja pravi seriju od 6:0 i u 40.minuti vodi sa 18:19. Kod rezultata 20:20, novu mini seriju od 4:0 prave domaći i u 47.minuti imaju 24:20, koje su uspjeli održati do kraja i slaviti pobjedu 32:27.