altNakon dvije domaće utakmice u drugom dijelu sezone u kojima se Bosna malo poigravala sa svojom sudbinom i nervima navijača, pa primala prvi gol na utakmici i tek nakon toga igrala dobro, ove subote protiv Ozrena nije bilo tako. Od prve minute su nogometaši Bosne zavladali terenom i vršili pritisak na goste koji je vrlo brzo urodio plodom. Što se tiče sastava, odbrana i golman su bili uobičajeni, kako smo i najavili Puščul i M.Džafić su igrali od prve minute, nije bilo povrijeđenog Fočića, a Čabaravdić je zaigrao umjesto Mahmića. Dosta ofanzivna Bosna je povela u 10.minuti preko Puščula, na asistenciju A.Hodžića. U 14. minuti je 2:0, a pogađa prvi put na utakmici čabaravdić na asistenciju Krajišnika. Utakmica je riješena već u 18.minuti kada se u strijelce upisuje i Ćesa na asistenciju Čabaravdića. Svoj drugi, a za Bosnu četvrti postiže na vrlo efektan način Čabaravdić u 23.minuti i to je bilo sve što se tiče golova za prvo poluvrijeme, a prilika je bilo još nekoliko od kojih moramo izdvojiti onu Ćesinu koju je teže bilo promašiti.  Svoj hat-trick Čabaravdić postiže u 65.minuti, a konačnih 6:0 postavlja Šeta nakon što je ušao s klupe u drugom poluvremenu. Rutinska pobjeda nogometaša Bosne koja i dalje ima tri boda više od Toška, a već u srijedu nogometaše Bosne očekuje neugodno gostovanje u Jelahu kod Borca.

{joomplucat:477 limit=16|columns=4}