BOSNA LAKO DO “TRICE”

21. kolo Premijer lige BiH za rukometaše:
Bosna (V) – Drina 43:34 (21:12)

KSC “Mladost”. Gledalaca 500. Sudije: Klaudio Krtalić i Robert Zovko (oba Mostar). Delegat: Džabir Delalić (Mostar). Sedmerci: Bosna 4 (2), Drina 8 (4).
Isključenja: Bosna 4, Drina 2 minuta.

BOSNA: Hadžić 13 odbrana, Karavelić, Maslo 1, Zečević 1, Vražalić 4, Huseljić 1, Hurem 3, Čakić 9, Halilbegović 6, Sirčo 5 (1), Mušinbegović 5, Šahinović 6 (1), Selimović 2, Tatar 4 odbrane.
Trener: Zdenko Antović.
DRINA: Starčević, Novokmet, Kojić 1, Kalajdžić 5, Čosić 2, Pap, Stevanović 7 (4), Ilić 1, Rankić 5, Obrenović 6, Kikić 1, Trifković 5, Nedeljković 1, Stanarević 12 odbrana.
Trener: Mile Latinović.

U utakmici lišenoj bilo kakve rezultatske neizvjesnosti, visočka Bosna je osvojila nova tri boda. Već polovinom prvog poluvremena je bilo devet golova prednosti (14:5) za domaćina koji je brzom igrom razbio sve iluzije Zvorničanima da mogu iznenaditi u Visokom. Jak tempo se držao do odlaska na odmor. U nastavku je Antović odmarao pojedince, a u igru poslao sve svoje igrače. Nisu izostale atraktivne akcije i to na obje strane, pa publika može biti zadovoljna viđenim.