Sudije: Saša Pandžić (Banja Luka) i Boris Šatordžija (Zenica)
Delegat: Mileta Kekić (Mostar)
Sedmerci: Bosna 5 (4), Konjuh 6 (4)
Isključenja: Bosna 4, Konjuh 6 minuta

BOSNA: Hadžić 6 odbrana, Maslo 2, Zečević 1, Vražalić 3, Huseljić 2, Hurem 3, Čakić 6 (3), Halilbegović 6, Sirčo 4 (1), Mušinbegović 2, Šahinović 4, Selimović 6, Mimić 2, Memija 8 odbrana
Trener: Zdenko Antović
KONJUH: Savić 4 odbrane, Labendž 5 (1), Bergić, Memić, Aljić, Brkić 6, Rahimić 2, Ferhatbegović 4 (3), Kadić 1, Štrbac 1, Begić 3, Brčaninović 1, Kamberović 7 odbrana
Trener: Radiša Josipović

Rukometaši Bosne očitali su pravu lekciju neprepoznatljivoj ekipi iz Živinica koja je pružila otpor samo u prvih nekoliko minuta utakmice, a u drugom poluvremenu su čak i Bosnine „rezerve“ nadigrali goste, pa su se svi domaći igrači upisali u strijelce.

Iako ni za trenutak nije bilo rezultatske neizvjesnosti, publika u dvorani “Mladost” je mogla uživati u odličnoj predstavi rukometaša Bosne. Nije to bila dosadna utakmica lišena uzbuđenja. Za to su zalužni raspoloženi Visočani sa maštovitim i atraktivnim akcijama. Već u 22. minuti je bilo 16:6, u 33. – 24:11, u 49. – 32:17, a u 58. – 39:20.

Oba trenera su na parket poslala sve igrače, s tim da su oni nešto mlađi igrači kod domaćina nastavili pružati atraktivnu igru, kao i njihove starije kolege. Svi puleni Zdene Antovića su se upisali u listu strijelaca, te “mamili” aplauze i stand up ovacije publike.
Praktično je ovo najbolja pozivnica navijačima za nedjelju i duel protiv Sloge.