Sudije: Zdenko Božić i Berislav Slipac (Novi Travnik).
Delegat: Alija Dreca (Sarajevo).
Sedmerci: Čapljina 5 (3), Bosna 7 (6).
Isključenja: Čapljina 4, Bosna 4 minuta.
ČAPLJINA: Pušić 14 odbrana, Jurković 1 odbrana, Raić, Talidža, Sabljić 4, Bartolović 1, Kolovrat 3, Prskalo 13, Suton 5 (1), Pjevac 1, Pehar, Čuljak 7 (2), Perić, Kordić.
Trener: Dragan Suton.
BOSNA: Hadžić 16 odbrana, Mimić, Zečević, Vražalić, Huseljić, Ahić 1, Čakić 12 (4), Halilbegović 3, Sirčo 10, Mušinbegović 2, Šahinović 4, Begagić 1, Mustafić 6 (2), Memija 1 odbrana.
Trener: Zdenko Antović.

Visočani su očekivano Čapljinu napustili sa nova tri gostujuća boda. No, do pobjede nisu došli lako. Domaćin je rezultatski parirao favorizovanom gostu čitavih 50 minuta. Bosna je još u prvom poluvremenu došla do prednosti od 6:11, da bi Čapljinci do 26. minuta u potpunosti preokrenuli rezultat i poveli sa 17:15. Davorin Prskalo je bio nerješiva enigma za “zelene“, a golove je postizao sa svih pozicija. Dvije trećine drugog poluvremena se igralo gol za gol, a Prskalo je bio “flasterisan”. Dok je bilo snage Sabljić, Suton i Čuljak su, uz pomoć golmana Pušića, držali Bosnu u rezultatskom egalu (28:29), a onda se bude Sirčo, Šahinović i Mustafić. Vrlo brzo Visočani dolaze do plus šest (32:38).
Puleni Zdenka Antoviću su osvajanjem ovih bodova, na najbolji način najavili svoj duel protiv banjalučkog Borca u subotu.