Sudije: Alija Hasić i Vladimir Jović (oba Tuzla).
Delegat: Srećko Delhunija (Lukavac).
Sedmerci: Bosna 2(2), Sloga 5 (3).
Isključenja: Bosna 8, Sloga 6 minuta.
Crveni karton: Velibor Manjić (Sloga) u 14. minuti – grub start na protivničkog igrača.
BOSNA: Hadžić 8 odbrana, Mimić, Zečević, Ahić 4, Hurem, Čakić 4, Halilbegović 7, Sirčo 6, Mušinbegović 1, Šahinović 7, Begagić, Selimović, Mustafić 9 (2), Memija 10 odbrana.
Trener: Zdenko Antović.
SLOGA: Stojanović D. 2 odbrane, Grbić 1, Galijot 3, Pijetlović 6 (3), Stanković, Madžarević 5, Kalić 2, Stojanović B., Manjić 1, Kalenić 5, Medžić 8, Ristić, Vujadinović, Hodik 8 odbrana.
Trener: Vojislav Rađa.

Bosna je u utakmicu ušla sa mnogo htijenja i želje da ispravi blijedo izdanje iz Živinica. Od prvog minuta su igrali „na gol više“, pa je ritam bio žestok. Otvaranje susreta je proteklu u izjednačenoj igri sa uporednim smjenjivanjem ekipa u vodstvu, da bi u 17. minuti Bosna došla do plus tri (10:7). Vojislav Rađa traži time out, pa njegovi momci preokreću rezultat na 12:13 u 23. minuti. Tada je Antović prinuđen pozvati minutu odmora. Te „konzultacije“ su proizvele seriju Visočana od 4:0, pa je semafor u 28. minuti pokazivao 16:13. U drugom poluvremenu je Sloga došla do izjednačenja od 21:21, pa onda stala. Bosna još više ubrzava ritam, te nakon odbrana Memije kontre realizuju Mustafić i Šahinović, a iz pozicionih napada pogađaju Halilbegović i Sirčo. Serijom od 6:0 Visočani odlaze na nedostižnih 27:21, pa je do kraja utakmice na parketu bio samo jedan tim, odlučan da sebi i publici priušti i ponešto atrakcija. Nisu uvijek rezultirale golom, što se Medžić, Kalenić i Pijetlović iskoristili za spriječavanje katastrofe.

RTV Visoko

Prvuozbiljniju prednost Bosna je stekla u 17.minuti kada je bilo 10:7,međutim Dobojlije brzo uzvraćaju i u 23.minuti vode 12:13, pokazaće sekasnije posljednji put na utakmici. Sve do 39.minute činilo se da će tobiti uzbudljiva i neizvjesna utakmica do samog kraja, jer je tada bilo21:21, a onda su domaći rukometaši zaigrali puno bolje i potpunorazbili Slogu do konačnih 38:31.