Rukomet: Bosna – Kotor Varoš 38:32 (17:10)

Rukometaši visočke Bosne u petom kolu rukometne Premijer lige BiH došli su do važne pobjede protiv objektivno puno slabije ekipe Kotor Varoši. U samo prvih desetak minuta gosti su držali rezultatski priključak da bi se kasnije rukometaši Bosne odvojili i na poluvrijeme otišli sa +7.

U drugom dijelu prednost Bosne je iz minute u minutu rasla, da bi pred sami kraj došlo do opuštanja u igri što su gosti uspjeli iskoristiti i ostati na pristojnoj razlici do konačnih 38:32. Inače trener Bosne Mirza Handžić u ovom susretu je pružio priliku svim igračima, a u ovom susretu Bosna je nastupila sa svega 11 igrača.

Najefiksaniji igrač utakmice bio je kapiten gostiju Maksimović sa 15 golova, dok je kod Bosne najefikasniji bio Mirza Hurem sa 9 golova.