Debakl nogometaša Bosne u Bugojnu!

Iako je Bosna mogla igrati potpuno rasterećeno i bez pritiska u Bugojnu protiv Iskre, jer su obje ekipe obezbjedile opstanak i nalaze se u vrhu tabele, izgleda da su visočki nogometaši u ovu utakmicu ušli potpuno nezainteresovano, pa je već nakon desetak minuta igre bilo 2:0 za Iskru. Tu nije bio kraj Bosninoj agoniji jer je nakon kraćeg zatišja Iskra postigla još dva gola i došla do velikih 4:0, da bi tek nakon toga Čabaravdić pogodio za 4:1 i s tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu je Bosna krenula odlučujuće, ali su opet domaći postigli pogodak za, ispostaviće se, konačnih 5:1. Težak i sramotan poraz, iako je Iskra jedna od kvalitetnijih ekipa u ligi. Očito je da je motiv kod nogometaša Bosne nakon osiguravanja opstanka pao na samo dno i da svi jedva čekaju kraj sezone. Ipak, to nije opravdanje za ovakva izdanja i poraze koji sramote i klub i grad.