I rukometaši Bosne-Prevent deklasirani!

Utakmica pretposljednjeg kola rukometne Premijer lige u Živinicama protiv Konjuha označena je kao veoma važna i presudna u borbi za evropske kupove kada je Bosna- Prevent u pitanju. I onda utakmica počinje pred jedva 50-tak gledalaca tako da je u 9.minuti 8:3 za Konjuh, u 20.minuti 16:7, a na poluvremenu nevjerovatnih 23:11. Drugo poluvrijeme je bilo samo odrađivanje utakmice do kraja, pa je završilo 39:31. Da li je to bio važan nastup i presudan u borbi za euro kupove? Da, bio je, ali već smo se toga nagledali i o tome dosta pisali na ovom siteu u toku ove sezone. Možda smo u zabludi, možda oni ne žele Evropu? Možda Uprava želi, a igračima je svejedno? Puno je upitnika, ali jedno je jasno. Nema više gostovanja ove sezone, pa samim tim ni ovih sramotnih nastupa. Ostalo je još jedno kolo i domaća utakmica protiv Izviđača i onda je kraj. E, to je najbolja vijest, definitivno!